234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Sárospatak télen", 1972

574. Czene Béla, ifj. (Isaszeg, 1911 - Budapest, 1999)

"Sárospatak télen", 1972

olaj, farost

60*80 cm

j.j.l.: Czene Béla 972