234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Lovasok a vízparton, 1912

643. Kernstok Károly (Budapest, 1873 - Budapest, 1940)

Lovasok a vízparton, 1912

rézkarc, papír

220*295 mm

j.j.l.: Kernstok Károly 1912; b.l. a nyomaton: Kernstok