234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > XIII. Leó pápa portréja, 1900

9. László Fülöp (Pest, 1869 - London, 1937)

XIII. Leó pápa portréja, 1900

grafit, papír

300*210 mm

j.j.l.: László F. E. Roma 1900 II.