234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Virágok és cseresznyék

657. Szilvássy Pál (Miskolc, 1920 - 1996)

Virágok és cseresznyék

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.f.: Szilvássy Pál