234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > A sátoraljaújhelyi csizmadia céh mesterlevele, 1847

5. .

A sátoraljaújhelyi csizmadia céh mesterlevele, 1847

litográfia, papír

510*420 mm

a céhmester viaszpecsétjével

sérült