234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Mari gitárral", 1935

465. Rezes Molnár Lajos (Orosháza, 1896 - Balatonfüred, 1989)

"Mari gitárral", 1935

olaj, vászon

75,5*60,5 cm

j.j.l.: R. Molnár és ligaturás monogram 1935