234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kairó madártávlatból, 1905

309. Triboud, C. O. jelzéssel

Kairó madártávlatból, 1905

akvarell, papír

190*240 mm

j.j.l.: C. O. Triboud Caire 905; b.l.: Albes Amie Asparon (?)