234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Őszi csendélet, 1941

462. Biai - Föglein István (Besztercebánya, 1905 - Budapest, 1974)

Őszi csendélet, 1941

olaj, vászon

70*60 cm

j.b.f.: Biai Főglein István 41