234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Vénusz, Helena és Paris

94. Berger, Joseph (Salzburg, 1753 - Prága, 1829) után, 1800 körül

Vénusz, Helena és Paris

olaj, vászon

54*43,5 cm