234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kolozsvár főtere

435. Veress Pál (Budapest, 1920 - Budapest, 1999)

Kolozsvár főtere

olaj, vászon

102*128 cm

j.j.l.. Veress Pál Kolozsvár