234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Erdélyi falu télen

592. Páll Lajos (Korond, 1938 - Székelyudvarhely, 2013)

Erdélyi falu télen

olaj, vászon

62*50,5 cm

j.b.l.: Páll L.