234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kutyával játszadozó fiúcska

194. Peske Géza (Kelecsény, 1859 - Bodajk, 1934)

Kutyával játszadozó fiúcska

olaj, vászon

50*70 cm

j.j.l.: Peske Géza