234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Őszi színpompa kertészkedőkkel

603. Farkasházy Miklós (Budapest, 1895 - Budapest, 1964)

Őszi színpompa kertészkedőkkel

olaj, vászon

80,5*80,5 cm