234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Virágcsendélet tulipános ládán, 1930

476. Félegyházy Gyula jelzéssel

Virágcsendélet tulipános ládán, 1930

olaj, vászon

90*80 cm

j.b.f.: Félegyházy Gyula 1930