234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Erdei patak híddal, 1939

404. Widder Félix (Arad, 1874 - Budapest, 1939)

Erdei patak híddal, 1939

olaj, vászon

52,5*77,5 cm

j.b.l.: Widder Félix Nógrádverőce 1939