234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Ribizlik és cseresznyék

454. Pállya Celesztin (Genova, 1864 - Budapest, 1948)

Ribizlik és cseresznyék

olaj, fa

15*25 cm

j.b.l.: Pállya Celesztin