234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Télutó a parkban

600. Husovszky János (Nagybánya, 1883 - Szinérváralja, 1961)

Télutó a parkban

pasztell, papír

47*63 cm

j.j.l.: Husovszky