234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Pipacsos rét

632. Balla Béla (Arad, 1882 - Nagybánya, 1965)

Pipacsos rét

olaj, karton

49,5*60,5 cm

j.j.l.: Balla