234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Tengeri naplemente

304. Tahsin, Diyarbakirli (Diyarbakir, 1874/75 - Isztambul, 1937)

Tengeri naplemente

olaj, vászon

44*59 cm

j.b.l.: Tashin Bey

sérült