234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Egymás mellett (Önarckép borítékkal), 1937

652. Anna Margit (Borota, 1913 - Budapest, 1991)

Egymás mellett (Önarckép borítékkal), 1937

akvarell, tempera, papír

655*600 mm

j.j.f.: Anna Margit 1937