234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Ótestamentumi jelenetek (10 db) Jetró és lányai, Noé áldozata, Egyiptomi József és testvérei, Hágár és Izmael, Ráhel és Jákob, Mózes megtalálása, Sámson és Delila, Izsák feláldozása, Ábrahám és az angya

83. Osztrák festő, 18. sz.

Ótestamentumi jelenetek (10 db) Jetró és lányai, Noé áldozata, Egyiptomi József és testvérei, Hágár és Izmael, Ráhel és Jákob, Mózes megtalálása, Sámson és Delila, Izsák feláldozása, Ábrahám és az angya

olaj, vászon

34*39,5 cm