83. Osztrák festő, 18. sz.
Ótestamentumi jelenetek (10 db) Jetró és lányai, Noé áldozata, Egyiptomi József és testvérei, Hágár és Izmael, Ráhel és Jákob, Mózes megtalálása, Sámson és Delila, Izsák feláldozása, Ábrahám és az angya
olaj, vászon
34*39,5 cm