234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Oberammergaui kereszt

45. Német művész, 18. sz. vége

Oberammergaui kereszt

faragott puszpángfa

h: 21 cm

Bécs, 1806-1807-es adóbélyeg, 1807-es antik ezüst jellel, "AK" megfejtetlen mesterjegy,