234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Munkások a cséplőgép körül, 1929

660. Rónay Kázmér (Budapest, 1883 - ?)

Munkások a cséplőgép körül, 1929

tempera, karton

475*660 mm

j.b.l.: Rónay Kázmér 1929. VIII.