234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Egy lovashintó (Henric de Toulouse-Lautrec után)

576. Hajós Imre László (Újvidék, 1905 - Arad, 1977)

Egy lovashintó (Henric de Toulouse-Lautrec után)

olaj, vászon

50*68 cm

j.j.l.: H.I.