234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Csendélet gombákkal

595. Fejér Csaba (Karcag, 1936 - Hódmezővásárhely, 2002)

Csendélet gombákkal

olaj, farost

30*40 cm

j.j.l.: Fejér Cs.