234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Templomba menő

363. Csúcs Ferenc (Szentes, 1905 - Törökbálint, 1999)

Templomba menő

bronz, márvány talapzaton

m: 24,5 cm

j.j.l.: Csúcs