234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Sziklás folyópart, 1919

276. Poll Hugó (Pest, 1867 - Budapest, 1931)

Sziklás folyópart, 1919

pasztell, karton

48,5*69 cm

j.b.l.: Poll H. 919