234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Szobabelső olvasó nővel, 1923

445. Magyar festő, 20. sz. eleje

Szobabelső olvasó nővel, 1923

olaj, vászon

65,5*71,5 cm

j.j.l.: Bornemisza Géza 1923