234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Utcarészlet alakokkal, 1912

341. Pataky László (Brád, 1857 - Alvincz, 1912)

Utcarészlet alakokkal, 1912

olaj, vászon

16*22,5 cm

j.n. ho: Pataky László hagyatéki cédula 1912