234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Muskátlik

461. Halasi Horváth István (Budapest, 1904 - Budapest, 1994)

Muskátlik

olaj, vászon

75,5*65,5 cm

j.j.l.: Halasi Horváth