234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Akt hegedűssel

467. Faragó Géza (Budapest, 1877 - Budapest, 1928)

Akt hegedűssel

olaj, vászon

75*55 cm

j.j.l.: Faragó Géza