234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Konyhában, 1928

340. Perlmutter Izsák (Pest, 1866 - Budapest, 1932)

Konyhában, 1928

olaj, vászon

55,5*48 cm

j.j.l.: Béla barátomnak Perlmutter I. Laren 928