234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Szarvasok az erdőben

254. Kelety Gusztáv (Pozsony, 1834 - Budapest, 1902)

Szarvasok az erdőben

olaj, vászon

71,5*96,5 cm

j.j.l.: Kelety G.