234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Híradás a pásztoroknak

85. Cuyp, Benjamin Gerritsz (Dordrecht, 1612 - Dordrecht, 1652)

Híradás a pásztoroknak

olaj, fa

68,5*82,5 cm