234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Piacon, 1916

481. Sándor József ( Gyömrő, 1887 - Budapest, 1936)

Piacon, 1916

olaj, karton

69*79,5 cm

j.b.l.: Gy. Sándor József 916, ho: 1916-17-es kiállítási cédula