234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Rózsás csendélet, 1938

439. Áldor János László (Nagyigmánd, 1895 - 1944)

Rózsás csendélet, 1938

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.l.: Áldor J. L. 1938