234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Domboldal virágzó fával

432. Barát Móric (Sáránd, 1880 - ?)

Domboldal virágzó fával

olaj, karton

39,5*51 cm

j.b.l.: Baráth M.