480. Deák - Ébner Lajos (Pest, 1850 - Budapest, 1934)
Káposztavásár
olaj, vászon
80*70 cm
j.j.l.: Deák Ébner L.; ho. felirat: Káposzta vásár Dr. Hajnik G. úrnak Deák Ébner Lajos