234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Káposztavásár

480. Deák - Ébner Lajos (Pest, 1850 - Budapest, 1934)

Káposztavásár

olaj, vászon

80*70 cm

j.j.l.: Deák Ébner L.; ho. felirat: Káposzta vásár Dr. Hajnik G. úrnak Deák Ébner Lajos