234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Freskóvázlat

307. Székely Bertalan (Kolozsvár, 1835 - Mátyásföld, 1910)

Freskóvázlat

akvarell, tus, fedďfehér papír

380*240 mm