234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Vízparti házak

290. Szepesi Kuszka Jenő (Igló, 1885 - 1948)

Vízparti házak

olaj, fa

22*27 cm

j.b.l.: Szepesi Kuszka Jenő