234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Finn kisváros", 1973

700. Bornemisza László (Tiszadada, 1916 - Budapest, 1995)

"Finn kisváros", 1973

olaj, vászon

70*100 cm

j.b.f.: Bornemisza 973