234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kalapos lány könyvvel

322. Margitay Tihamér (Jenke, 1859 - Budapest, 1922)

Kalapos lány könyvvel

olaj, vászon

52*37 cm

j.j.l.: Margitay