234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Fallikárpit terv - Vándor

650. Ferenczy Noémi (Szentendre, 1890 - Budapest, 1957)

Fallikárpit terv - Vándor

akvarell, papír

400*250 mm