234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Istenszülő kijevi szentekkel és Szent Magyar Mózessel, 1811

35. Orosz ikonfestő

Istenszülő kijevi szentekkel és Szent Magyar Mózessel, 1811

olaj, fa

46*40 cm

2013, 267. oldal