234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Tükröződések, 1964

708. Kolozsváry Zsigmond (Bánffyhunyad, 1899 - La Chaux - de Fonds, Svájc, 1983)

Tükröződések, 1964

olaj, vászon

35,5*70 cm

j.j.l.: Kolos Vary 1964