234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Fürdőzők

537. Iványi - Grünwald Béla (Somogysom, 1867 - Budapest, 1940)

Fürdőzők

színes litográfia, papír

395*360 mm

j.j.l. a nyomaton: Iványi Grünwald (nyomaton)