234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Mandulavirágzás, 1936

434. Widder Félix (Arad, 1874 - Budapest, 1939)

Mandulavirágzás, 1936

olaj, vászon

102*70,5 cm

j.b.l.: Widder Félix 1936