37. Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele
Négyosztatú ikon - Istenszülő "a haragos szívek meglágyítója", Szent Miklós, Szent szerzetes temetése, Három ismeretlen szent
olaj, fa
27*23,5 cm
sérült