234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Vízparti házak

244. Szepesi Kuszka Jenő (Igló, 1885 - 1948)

Vízparti házak

olaj, vászon

25,5*35 cm

j.j.l.: Szepesi Kuszka Jenő