234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kompozíció, 1974

702. Bartha László (Kolozsvár, 1908 - Kőszeg, 1998)

Kompozíció, 1974

akvarell, tempera, papír

310*495 mm

j.j.l.: Bartha László 1974